4

 

HURDA ALIM - SATIM

MANAVGAT HURDACILIK olarak; İnşaat, makine, kablo, elektronik ürünler, sanayi ya da diğer hurda malzemeleri dönüştürme ve ülke ekonomisine tekrar kazandırma konusunda Manavgat'da bulunan en iyi firmalardan biri olan Manavgat hurdacılık, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Üstelik, Manavgat hurda firmasında hurda malzemelerin değeri de itinayla belirlenerek hizmet kalitesi en üst düzeyde tutuluyor. Manavgat hurda firmasıyla görüşmeden hurda alım satımlarında karar vermeyin.


DEMİR HURDASI


Geri dönüşüm yapılarak ekonomiye kazandırılan en önemli hammaddelerden biri de demirdir. İnşaat sektöründe, elektrik- elektronikte, otomotiv sanayinde en fazla kullanılan metallerden biri olan demir metalinin maliyeti de yüksektir ve bundan dolayı da demirin geri dönüştürülmesi oldukça önemlidir. Manavgat'da demir hurdasını en iyi şekilde dönüştüren firmamız sayesinde önemli bir geri dönüşüm işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi için sizleri Manavgat a'da hizmet veren demir hurdası firmamıza bekliyoruz.

DÖKÜM HURDASI


Metallerin kullanım ömrünü artırmak için yapılan alaşımlar olan dökğmlerin uzun süre sonra yeniden geri dönüştürülerek kullanılması için, döküm hurdasının geri dönüşümü konusunda hizmet veren uzman bir firmaya danışmak gerekir. Özellikle eski model demir döküm kaloriferlerin geri dönüşüm işleminin yapılması çevre kirliliğini önlemek açısından da oldukça önemlidir. Döküm malzemelerinizin geri dönüşümü konusunda en iyi fiyat ve geri dönüşüm hizmetini döküm hurdası firmamızdan alabilirsiniz.

BAKIR HURDASI


Bakır metali, altın ve gümüş gibi değerli metallerden sonra gelen en önemli metallerden biridir. Bu nedenle de, bakır hurdasının geri dönüştürülerek kullanılması ve yeniden değerlendirilmesi tüm sanayi kolları açısından çok önemlidir. Ülkemizde bakır kaynaklarının tam olarak bilinmemesinden ve yeterli derece bakır metali çıkarılmamasından dolayı, bakır hurdasının geri dönüştürülmesi sanayi kollarımız için oldukça önemli hale gelmiştir. Bakır hurdasının geri dönüşümü ile ilgili detaylı bilgi için telefon numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

ALÜMİNYUM HURDASI


Demir dışı metal kategorisinde bulunan alümiyumun geri dönüştürülmeye başlamadan önce iyi bir şekilde ayrıştırılarak sınıflandırılması çok büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle de geri dönüştürme işlemini yapacak olan firmanın bu konuda yetkili olması gerekir. Alüminyum metali ayrıştırma konusunda lisanslı firmalardan biri olan firmamız, Alüminyum hurdalarınızı en iyi şekilde ayrıştırır ve geri dönüşümünü yapar. Alüminyum hurdaların fiyatları değişkenlik gösterir. Zira, beyaz, çıkma ve profil alüminyum olarak sınıflandırılan alüminyum hurdaların fiyatları da birbirinden farklıdır.


05327721607